רביעי 20:00

סינמה דוקו: החבר דב

הקרנה ומפגש עם הבמאי ברק הימן ועם דב חנין
מוצ"ש 20:30

חיתוך דיבור

פיצוח הקוד של שפות הגוף
ראשון 20:00

בנעליו של שוברט

רביעיית כרמל מעבר לקשת בהנחיית ד"ר יואל גרינברג
שלישי 17:30

המתנה של גק

ג'ק הקטן מקבל הזמנה מהארמון
חמישי 20:30

דברים שאני יודעת

דרמה משפחתית נוגעת ללב
מוצאי שבת 21:00

דברים שאני יודעת מוצאי שבת

דרמה משפחתית נוגעת ללב
חמישי 20:30

של מי החיים האלה

דרמה קומית מאת: בריאן קלארק
מוצ"ש 21:00

של מי החיים האלה מוצאי שבת

דרמה קומית מאת: בריאן קלארק
חמישי 20:30

השיבה

בהשראת סיפור חייה של יהודית הרמן
מוצ"ש 20:30

השיבה מוצאי שבת

בהשראת סיפור חייה של יהודית הרמן
מוצ"ש 20:30

סבוטאז מוצאי שבת

דרמה קומית מרגשת, מצחיקה עד דמעות
חמישי 20:30

סבוטאז

דרמה קומית מרגשת, מצחיקה עד דמעות
חמישי 20:30

זרים מושלמים

מוצ"ש 20:30

זרים מושלמים מוצאי שבת

מוצאי שבת 20:30

משפחה חמה מוצאי שבת

קומדיה של ענת גוב
חמישי 20:30

משפחה חמה

קומדיה של ענת גוב
ראשון 20:00

מגלים עולמות חדשים רביעיית כרמל

רביעיית כרמל מעבר לקשת
ראשון 20:00

מגלים עולמות חדשים

רביעיית כרמל מעבר לקשת בהנחיית ד"ר יואל גרינברג
שלישי 17:30

זרעים של אמת

רביעי 17:30

אדיסון

תיאטרון אורנה פורת
שלישי 17:30

קטנציק

רביעי 17:30

מסביב לעולם ב-80 יום

שלישי 17:30

נשיקה בכיס

מוצ"ש 20:30

החיים עפים

ראשון 20:00

בארוק אוונגרד

רביעיית כרמל מעבר לקשת בהנחיית ד"ר יואל גרינברג
מוצ"ש 20:30

שישה עשר מיתרים וגוף אחד נפגשים

רננה רז ורביעיית טוסקניני
ראשון 20:00

בין מוצרט לפושקין

רביעיית כרמל מעבר לקשת בהנחיית ד"ר יואל גרינברג
רביעי 20:00

גולדה

שלישי 20:30

שלומי שבן

המופע מתקיים במסגרת בימות פיס
ראשון 20:00

צלילים נוסטלגיים

רביעיית כרמל מעבר לקשת
שישי 11:00

10 שנים לקתדרה: מפגש חגיגי והרצאה של פרופ' יורם יובל

הרצאה מיוחדת של פרופ' יורם יובל
רביעי 17:30

האסופית

האסופית לגילאים 8 עד 12 תיאטרון השעה
שני 20:30

חודש אלול התבוננות אל הנפש פנימה

עם ישי וליס בלווי פיוטי סליחות עם האמן תומר מתנה
רביעי 20:00

להאיר את יוסי

13 שנים אחרי מותו חוזר אלינו יוסי בנאי להדרן אחרו
רביעי 18:00

סינמה דוקו: החבר דב

הקרנה ומפגש עם הבמאי ברק הימן ועם דב חנין
מוצ"ש 21:00

הושיעה את עמך

עדן הראל ועודד מנשה "לא רואים עין בעין"
חמישי 16:30

סיור סליחות בעקבות נשים בירושלים

מסע מרתק דרך נשות מופת

פרויקט "שחק" לבני ובנות מצווה

מסע ערכי לעולם ההתבגרות והאחריות לקראת שנת המצווה
שלישי עד חמישי

סיורים בסוכות לכל המשפחה

שני 20:30

למה זה קורה לנו?

המיומנות בחיים להתמודד עם אתגרים ציפי
שישי 11:00

10 שנים לקתדרה: מפגש חגיגי והרצאה של פרופ' יורם יובל

הרצאה מיוחדת של פרופ' יורם יובל
שני 20:30

המיומנות בחיים להתמודד עם אתגרים ציפיות ואכזבות ולצאת מחוזקים

שני 20:30

רב הנסתר על הגלוי

חמישים גוונים של שחור ולבן, חרדים בחברה הישראלית.
שני 20:30

רב הנסתר על הגלוי חמישים גוונים של שחור ולבן

חרדים בחברה הישראלית
שלישי

תפילות יום כיפור לכל תושבי זכרון יעקב

בראש השנה יכתבון וביום צום כיפור יחתמון
שני 20:30

חודש אלול התבוננות אל הנפש פנימה

עם ישי וליס בלווי פיוטי סליחות עם האמן תומר מתנה

פרויקט "שחק" לבני ובנות מצווה

מסע ערכי לעולם ההתבגרות והאחריות לקראת שנת המצווה
שני 20:30

תוכנית אירועי חורף תש"פ - 2020

הרצאות, מופעים ועוד!
מוצ"ש 21:00

הושיעה את עמך

תיקון ליל הושענא רבה
מוצ"ש 21:00

הושיעה את עמך

עדן הראל ועודד מנשה "לא רואים עין בעין"
שישי 11:00

10 שנים לקתדרה: מפגש חגיגי והרצאה של פרופ' יורם יובל

הרצאה מיוחדת של פרופ' יורם יובל
שני 20:30

המיומנות בחיים להתמודד עם אתגרים ציפיות ואכזבות ולצאת מחוזקים

שני 20:30

רב הנסתר על הגלוי חמישים גוונים של שחור ולבן

חרדים בחברה הישראלית
שני 20:30

חודש אלול התבוננות אל הנפש פנימה עם ישי וליס

פרויקט "שחק" לבני ובנות מצווה

מסע ערכי לעולם ההתבגרות והאחריות לקראת שנת המצווה
שני 20:30

תוכנית אירועי חורף תש"פ - 2020

הרצאות, מופעים ועוד!